OŠETŘOVATEL / OŠETŘOVATELKA DRŮBEŽE / Chovatelé drůbeže

FirmaMACH DRŮBEŽ a.s.
ÚvazekHPP
Mzdaod 23 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

CZ-ISCO: 61220 Chovatelé drůbeže
OŠETŘOVATEL / OŠETŘOVATELKA DRŮBEŽE
- Místo výkonu práce: Drůbežárna Smiřice
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned

Náplň práce:
krmení drůbeže, sběr vajev, třídění exportních vajec, úprava podestýlky

Požadujeme:
zodpovědnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál ve výši 75 Kč (zaměstnavatel přispívá 45 Kč), zvýhodněné zaměstnanecké ceny na naše výrobky, věrnostní odměna za odpracované roky ve firmě (vyplácí se před Vánoci, tzv. 13. plat), odměna při životních jubileích, odměna za odpracované turnusy, fondy pracovních hodin, vánoční večírek s vánočním kaprem
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: pí Beranová, Ing. Albrecht, tel.: 734 795 416, 737 261 762

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Smiřice, Česko
mzda, plat (hrubý):od 23 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:MACH DRŮBEŽ a.s., IČ: 25981714
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:25. 01. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Beranová, Ing. Albrecht
telefon:734 795 416, 737 261 762

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma MACH DRŮBEŽ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 23 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Smiřice, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno kontaktní telefonní číslo. Firmě můžete tedy odpovědět pouze telefonicky (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně emailový kontakt najít i když nebyl vyplněn u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní telefonní číslo se vám zobrazí.